E-Max Coldwash Genel Yağ Çözücü Yıkama 1 Lt.

Ürün Kodu: 10186

Marka: E-max

% 5

İNDİRİM

55.42 TL 52.58 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
E-Max Coldwash Genel Yağ Çözücü Yıkama 1 Lt.

Her türlü bitkisel, hayvansal ve özellikle mineral yağlarını (Gress, motorin, motor yağları gibi) temizliğinde kullanılır. Solvent bazlı yağ çözücüler yerine de kullanılabilir ve rahatsız edici hiç bir kokusu yoktur.

Kullanım Şekli:

Her türlü araç ve motorların temizliğinde, mühendislik işlerinde genel amaçlı temizleyici olarak, her türlü uygulama ekipmanıyla, özellikle basınçlı makinalarla rahatlıkla kullanımında, özellikle temizlik sektöründe makine dairelerinde her türlü tankların ve petrol kirlenmelerinin temizliğinde kullanılır. Yanıcı, parlayıcı değildir. Nonil fenol etoksilatlar ve kanserojen kimyasallar içermez. Su ile her oranda seyreltilebilir.

Kullanım Alanları:

İş Makinaları,Otomobil,minibüs,panelvan,hafif ticari,motorsiklet,tekne,yat vb araçlar.

Paket İçeriği:

E-Max Coldwash Genel Yağ Çözücü Yıkama 1 Lt. 1 Adet

500 ml'lik Püskürtmeli Uygulama Şişesi Hediye 
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır